Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
СОЛІДАРНІСТЬ ІЗ СПІЛЧАНАМИ
6 червня п.р. російськими окупаційними військами було підірвано греблю Каховської гідроелектростанції. Її руйнування це черговий акт тероризму, що разом з постійними атаками на цивільну інфраструктуру України демонструють справжню ціль рашистів – геноцид українського народу.
Наслідки екологічної катастрофи, найбільшої після аварії на Чорнобильський АЕС, вражають. Були затоплені населені пункти, багато людей опинились у критичній зоні. Постраждалі були вимушені евакуйовуватися, покинути власні домівки та господарства. Ця біда торкнулась і наших колег з Херсонської облорганізації профспілки працівників ЖКГ.
29 червня п.р. президією Миколаївської облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення було розглянуто питання про підтримку та солідарність з нашими спілчанами з Херсонської області та одноголосно прийнято рішення про надання їм фінансової допомоги.
Станом на 14.07.2023 така допомога була надана на суму 24 тис. грн, в т.ч.:
- 10,0 тис. грн.- від Миколаївської облорганізації профспілки;
- 14,0 тис. грн. - від первинних профспілкових організацій МКП «Миколаївводоканал», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», КП «Центр захисту тварин», КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації», Комунальне спеціалізоване монтажне-експлуатаційне підприємство, Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», КП «Миколаївелектротранс», ТОВ «Ліски-М».
Збір фінансової допомоги триває.
Обласна організація профспілки працівників
житлово-комунального господарства, місцевої
промисловості, побутового обслуговування населення