Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
ЦК профспілки працівників держустанов – допомога людям
З нагоди професійного свята – Дня державної служби до Миколаївщини надійшла гуманітарна допомога, яку організував Центральний комітет профспілки працівників державних установ України.
До Миколаєва завітав голова Центрального комітету працівників держустанов України Юрій Піжук та голова Молодіжної ради Іванна Храпко. Вони зустрілися з головою обласної організації працівників державних установ Тамілою Бугаєнко, головою Миколаївської обласної ради профспілок Любов’ю Онищенко та спілкувалися з профактивом обласної галузевої профорганізації.
Гуманітарна допомога була не лише організована, а ще й привезена до обласної організації профспілки. Далі вона буде розподілена за рішенням президії обласної організації первинним профорганізаціям та постраждалим громадам на Снігурівщині.
Обласна організація профспілки працівників державних установ висловлює щиру подяку Юрію Піжуку та Іванні Храпко, які з початку військових дій вже декілька разів доставляли на Миколаївщину допомогу, адже солідарна підтримка постраждалим для профспілок сьогодні на часі.
Миколаївська обласна організація
профспілки працівників державних установ