Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Засідання Ради Миколаївської облпрофради
7 червня 2023 року відбулося ІІ засідання Ради Миколаївської обласної ради професійних спілок. На порядку денному засідання Ради питання про обрання голови Миколаївської обласної ради профспілок.
Головою Миколаївської обласної ради профспілок одноголосно обрано виконуючу обов’язки голови облпрофради Онищенко Любов Миколаївну.
Рада також прийняла рішення про делегування голови Миколаївської облпрофради Онищенко Любові Миколаївни до складу Ради та Президії ФПУ.
Щиро вітаємо Онищенко Любов Миколаївну
з обранням на посаду голови Миколаївської обласної ради профспілок!
Бажаємо доброго здоров’я, плідної роботи, мудрих і виважених рішень
в ім’я збереження єдності профспілкового руху та на благо
членів профспілок Миколаївщини!