Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Обласний постійно діючий семінар-навчання для профактиву
З метою ознайомлення членських профорганізацій з новоприйнятим Законом України "Про колективні угоди та договори" (далі Закон), 4 травня п.р. Миколаївська облпрофрада провела обласний постійно діючий семінар-навчання. В семінарі взяли участь близько 30 осіб – представників обласних та первинних профорганізацій.
Відкриваючи семінар, заступник голови облпрофради Любов Онищенко ознайомила присутніх з хронологією розробки та прийняття вищезазначеного Закону та основними його положеннями. Закцентувала увагу на ключових перевагах Закону та положеннях, які піддаються критиці. Вона також звернула увагу на Прикінцеві перехідні положення ЗУ №2937-ІХ «Про колективні угоди та договори», якими передбачено в т.ч. введення його в дію через шість місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, крім пункту 5.
З темою «Зміни в законодавстві щодо реєстрації колективних договорів. Особливості реєстрації колективних договорів у період дії воєнного стану» виступила в.о.начальника відділу з питань праці управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Інна Решетнікова.
«Про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на період дії воєнного стану» повідомила начальник НСПП в Миколаївській області Світлана Загребайленко.
Наприкінці семінару учасники отримали відповіді на свої запитання.