Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Звернення Голови ФПУ
Національним та міжнародним профцентрам - звернення Голови ФПУ,
Віце-президента МКП Григорія Осового
Дорогі брати та сестри!
У цьому році Першого травня виповниться 432 день героїчного супротиву українського народу проти російської агресії. Вперше профспілки України відзначатимуть цей день в країні, яка стала кандидатом до вступу в Європейський Союз. Україна підтвердила, що вона є незалежною державою, котра має право самостійно визначати власну долю.
У ці складні часи головною зброєю трудящих залишається солідарність. Колективні дії робітників усього світу мають бути спрямовані на приборкання агресора, покарання винних у злочинах проти людства та укладення нового справедливого Суспільного договору. Щиро дякуємо за гуманітарну допомогу Україні та українським профспілкам. Враховуючи, що війна продовжується, розраховуємо на вашу подальшу підтримку.
Бажаємо всім мирного неба, здоров’я та успіхів. Хай профспілкова єдність та солідарність стануть запорукою кращого майбутнього наших народів! Разом ми переможемо!
З найкращими побажаннями,
Голова ФПУ, Віце-президент
Міжнародної конфедерації профспілок
Григорій Осовий