Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Засідання комісії
14 квітня п.р. відбулось засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсії, стипендії та інших соціальних виплат.
За інформацією Василенка Сергія Михайловича – заступника голови комісії, директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, за оперативними даними, станом на 01.01.2023 на 7 економічно-активних підприємствах міста Миколаєва заборгованість із виплати заробітної плати складала 7529,0 тис. грн.
Станом на 01.04.2023 (за оперативними даними) заборгованість збільшилась у два рази та склала 15 млн. 722,1 тис. грн. на 11 економічно-активних підприємствах міста Миколаєва.
Найбільші суми заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах:
- Державне Південне виробничо-технічне підприємство – 10351 тис. грн.;
- Підприємство комунальної власності області «Фармація» - 4420,5 тис. грн.;
- ТОВ «Територіальне медичне об’єднання «Актив-Медікал» - 134,1 тис. грн.;
- ТОВ «Миколаївпромбутмонтаж» - 114,4 тис. грн.
Також заборгованість із виплати заробітної плати з середини 2022 року була на ДП «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації. Станом на 01.04.2023 заборгованість у розмірі 237,7 тис. грн. погашена у повному обсязі.
В роботі комісії приймала участь заступник голови Миколаївської облпрофради Онищенко Любов Миколаївна.