Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Назустріч Раді ФПУ
У рамках підготовки до чергового засідання Ради ФПУ, яке заплановано провести 30 червня ц.р. у Будинку спілок 20 червня у Києві, з одночасним підключенням в режимі відеоконференції на платформі Zoom, відбулась нарада керівників всеукраїнських профспілок і територіальних профоб’єднань. Вів нараду заступника голови ФПУÂ Володимир Саєнко.
Учасники наради попередньо обговорили питання порядку денного, що вносяться на розгляд засідання Президії і Ради ФПУ. Зокрема питання про виклики і завдання ФПУ, її членських організацій щодо забезпечення трудових і соціально-економічних прав працівників в умовах воєнного стану в Україні. Затвердження звіту про виконання бюджету Федерації профспілок України за 2021 рік та бюджету ФПУ на 2022 рік. Члени Ради ФПУ отримають інформацію про сучасний стан профспілкового руху в Україні.
Для них на нараді, з метою ознайомлення, було презентовано порядок проведення електронного голосування на засіданнях Президії та Ради ФПУ.
Керівництво ФПУ поінформувало щодо участі у міжнародних заходах, які проводились останнім часом.
Після детального обговорення учасники наради погодили основні питання порядку денного майбутніх засідань колегіальних органів ФПУ.
Прес-центр Федерації профспілок України