Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
До уваги голів членських профорганізацій!
Шановні колеги!
Відповідно до Стратегії діяльності ФПУ на 2021-2026 роки «Час дій та якісних змін», затвердженої VIII з’їздом Федерації профспілок України, поставлено завдання щодо посилення ефективності висвітлення профспілкової інформації та охоплення більш широкої аудиторії, зокрема в трудових колективах, профспілкових організаціях та серед широкої громадськості.
Ми ставимо амбітну мету – запровадження нових інформаційних технологій у діяльність кожної профспілкової організації. Це можливо зробити лише використовуючи соціальні мережі.
ФПУ провела оновлення своїх сторінок у Facebook і Telegram. Закликаємо профспілкові організації більш активно відкривати і наповнювати власні сторінки в популярних соціальних мережах.
Запрошуємо Вас особисто, активістів і членів профспілок вашої організації, підписатися на сторінку ФПУ в:
• Facebook за адресою: https://www.facebook.com/fpsu55/
• Telegram за адресою: https://t.me/prof_fpsu
Просимо обласні профорганізації довести цю інформацію до відома первинних профспілкових організацій.
Прес-центр Федерації профспілок України