Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Святкуємо Новий рік активно!
Новорічний шахово-шашковий турнір Миколаївської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» відбувся 14 грудня ц.р. в обласному шаховому клубі. В змаганнях взяли участь команди Радсадівської ОТГ, державного підприємства «Укрхімтрансаміак», обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, Миколаївської ТЕЦ та Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування». Тридцять учасників змагались за перемогу. Зі святом спортсменів привітали – голова ГО «МОО ФСТ «Україна» Андрій Бурбан, голова облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Світлана Начинова та директор обласного шахового клубу Руслан Хамзин.
В результаті змагань місця розподілились наступним чином:
ШАХИ:
В особистій першості:
І місце – Ушахін Олексій (Миколаївська ТЕЦ)
ІІ місце – Білоус Сергій (Миколаївська ТЕЦ)
ІІІ місце – Юрик Роман (Миколаївська ТЕЦ)
В командній першості:
І місце - Миколаївська ТЕЦ
ІІ місце – облорганізація профспілки ЖКГ
ІІІ місце – Радсадівська ОТГ
ШАШКИ:
В особистій першості:
І місце – Думитру Троян (облорганізація профспілки ЖКГ)
ІІ місце – Дрозд Павло (державне підприємство «Укрхімтрансаміак»)
ІІІ місце – Білий Олександр (Радсадівська ОТГ)
В командній першості:
І місце - облорганізація профспілки ЖКГ
ІІ місце – державне підприємство «Укрхімтрансаміак»
ІІІ місце – Радсадівська ОТГ
Тепер команди розпочинають підготовку до змагань з волейболу, які відбудуться у лютому 2022 року.
Заступник голови ГО «МОО ФСТ «Україна» Людмила Грамматик