Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
В Профспілці ЖКГ відбувся турнір з більярду
Традиційно, в лютому, Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення проводить турнір з більярду серед працівників підприємств галузі.
В цьому році турнір проходив в п’ятнадцятий раз. В змаганнях, які відбулись 20 лютого ц.р. в більярдному клубі готелю «Турист», прийняли участь 16 гравців, які представляли 9 підприємств житлово-комунального господарства: КП «Миколаївелектротранс», ЖКП ММР «Бриз», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», МКП «Миколаївводоканал», КП «Миколаївська ритуальна служба», ДЄЗ «Океан», ТОВ «ЖЕК «Забота», КП ММР «Миколаївські парки», КП ГДМБ та представники департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради.
Учасників турніру привітали голова облорганізації профспілки Світлана Начинова та головний суддя турніру Віктор Тютюнніков, багаторазовий призер та переможець чемпіонатів з більярду.
Змагання проводилися в особистій першості. В результаті наполегливої боротьби призові місця розподілились наступним чином:
І місце зайняв Олександр Березницький (ОКП «Миколаївоблтеплоенерго), якому вдалося за рік переміститися з третьої сходинки п’єдесталу на першу та очолити турнірну таблицю;
ІІ місце – Сергій Маліновський (МКП «Миколаївводоканал»), який є постійним учасником турніру та який за 15 років 9 разів займав призові місця;
На ІІІ місці – Василь Тельпіс (МКП «Миколаївводоканал»).
Голова облорганізації профспілки Світлана Начинова вручила переможцям турніру кубки, грамоти, та грошові винагороди.