Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
УВАГА!!! ДО ЗАВЕРШЕННЯ ТЕРМІНУ ПІДПИСАННЯ ПЕТИЦІЇ ЩОДО АНТИПРОФСПІЛКОВОГО ЗАКОНОПРОЄКТУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ 15 ДНІВ
Шановні колеги!
Федерацією профспілок України проводяться організаційні заходи щодо збору підписів під електронною петицією «Про не розгляд законопроекту № 2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні», яка зареєстрована на порталі електронних петицій Верховної Ради України Петиція про нерозгляд 2681 або за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/7610?aname=published
Станом на 20 травня вже зібрано 21 тис. підписів. Проте до завершення терміну підписання залишається лише 15 днів. За останні п’ять днів відчутно стала зростати щоденна кількість підписантів, проте маємо збільшити темп та у короткий термін зібрати необхідні чотири тисячі голосів.
На допомогу профспілковим активістам, Департаментом профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ підготовлено Покрокову інструкцію порядку підписання електронних петицій на сайті Верховної Ради України для оперативного реагування на законодавчі ініціативи влади.
Просимо вас оперативно залучити максимальну кількість профспілкових активістів, членів профспілок, студентської та учнівської молоді до підписання петиції!
Покрокова інструкція щодо підписання петиції на сайті Верховної Ради України (відео)
Порядок підписання петиції на сайті Верховної Ради України
Департамент профспілкового руху
та зв’язків з громадськими організаціями