Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Профспілкова допомога медичним працівникам області
Миколаївська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я, згідно рішення президії обласної профорганізації від 24.03.2020 № 24, за свій особистий рахунок придбала 10000 засобів індивідуального захисту – медичних масок для багаторазового використання. Фінансову допомогу у придбанні масок також надали обласна рада профспілок (1000 масок), обласні організації профспілки працівників культури та працівників торгівлі (120 масок), а також первинні профорганізації ДП «Укрхімтрансаміак» та Миколаївського морського торговельного порту (разом 450 масок).
На сьогодні 5500 масок вже надано лікувальним закладам для медичних працівників - членів профспілки. Робота продовжується.
Миколаївська обласна рада профспілок висловлює вдячність профорганізаціям області, які фінансово підтримали ініціативу обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.
До відома. З 13 квітня ц.р. працівники закладів охорони здоров’я будуть мати право проїзду у громадському транспорті м. Миколаєва на роботу за спеціальними перепустками, які надаються міськвиконкомом.