Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Засідання Президії Миколаївської облпрофради
3 березня п.р. відбулося чергове засідання Президії обласної ради профспілок. Засідання Президії відкрив голова облпрофради Юрій Толмачов.
На засіданні Президії було розглянуто питання «Про стан та динаміку профспілкового членства Миколаївської обласної ради профспілок на 1 січня 2020 року». З інформацією виступила завідувач відділу з організаційних питань облпрофради Наталія Євстаф’єва. Президія одноголосно затвердила організаційну структуру Миколаївської обласної ради профспілок станом на 1 січня 2020 року.
Про виконання бюджету Миколаївської облпрофради за 2019 рік та про проект бюджету на 2020 рік доповіла завідувач фінансовим відділом – головний бухгалтер облпрофради Любов Гакаленко. Члени Президії погодили виконання бюджету за 2019 рік та підтримали проект бюджету Миколаївської облпрофради на 2020 рік, який буде внесено на затвердження Ради облпрофради.
Президія облпрофради прийняла рішення про проведення у 2020 році обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію «Активна первинка – сильна профспілка». Було затверджено Положення про обласний огляд-конкурс та Склад конкурсної комісії.
Також були розглянуті інші питання порядку денного. По всіх питаннях прийнято відповідні постанови.
Напередодні свята - 8 Березня голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов привітав жінок – членів Президії з Міжнародним жіночим днем.