Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
«Ні!» – наступу на трудові та профспілкові права: в Миколаєві проведено профспілкове інформаційне пікетування
На виконання рішення розширеного засідання Президії Миколаївської обласної ради профспілок, 22 січня п.р. з 12.00 до 12.30 на вул.Адміральській відбулося інформаційне пікетування з метою привернення уваги громадськості до безпрецедентного наступу та трудові та профспілкові права через урядові законопроєкти № 2708 «Про працю» та № 2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».
В акції взяло участь близько 100 осіб, серед яких – голови та представники обласних та міських галузевих профспілкових організацій, голови та профспілковий актив первинних профорганізацій підприємств та установ м.Миколаєва.
Учасники заходу висловили свою позицію гаслами: «Ні – законопроекту «Про працю»», «Не допустимо знищення профспілок», «Не стань рабом свого права на працю! Живи гідно!», «Ні – тиску влади на профспілки!», «Я проти антинародного проєкту закону «Про працю» та ін., а також розповсюдили серед небайдужих громадян спецвипуск газети «Профспілкові вісті» та підготовлені Федерацією профспілок України й розтиражовані облпрофрадою листівки щодо сутності новацій законопроектів № 2708 та №2681.
Сюжет телеканалу "Миколаїв" щодо проведення інформаційного пікетування дивіться за посиланням:
https://www.facebook.com/suspilne.mykolaiv/videos/478510466405195/