Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Конфедерація вільних профспілок Латвії солідарна з українськими профспілками
Конфедерації вільних профспілок Латвії (LBAS) у листі до керівників Спільного представницького органу всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні висловила глибоку стурбованість лібералізацію Урядом України трудового законодавства, впровадження для народу рабської праці та знищення в Україні профспілок.
Лист (мовою оригіналу) додається