Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Відстоїмо державні соціальні стандарти і гарантії!
СПО об’єднань профспілок проаналізувавши внесений 6 листопада ц.р. до порядку денного засідання Уряду проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», розроблений Мінсоцполітики, дійшов висновку, що він містить норми, які порушують Конституцію України та звужують визначені законами України сфери застосування державних соціальних стандартів та державних соціальних гарантій.
Про що було заявлено публічно.
Профспілки також повідомили про свою позицію КМУ та Мінсоцполітики.
Лист СПО об’єднань профспілок направлено до членських організацій для використання у роботі та поширення інформації серед членів профспілок, народних депутатів, інформування органів місцевої влади.
Департамент з питань бюджету та оплати праці, Прес-центр ФПУ