Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Президія обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я
12 листопада п.р. відбулося засідання президії обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.
Розглядалися питання: про початок проведення звітів та виборів у профспілкових організаціях галузі; виконання плану роботи за 2019 рік та планування роботи на 2020 рік; реформування первинних профспілкових організацій у зв’язку із реорганізацією і злиттям закладів охорони здоров’я та створення нових Центрів:
- лікування інфекційних хвороб,
- медичної реабілітації та спортивної медицини,
- дитячої медичної реабілітації,
- психічного здоров’я.