Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
ФПУ активна у соціальних медіа
Час динамічно змінюється і приносить з собою нові комунікаційні технології, які змінюють світ.
В умовах зростання ролі електронних комунікацій, поширення впливу соціальних медіа і на профспілковому діяльність, Федерація профспілок активно задіяла цей інформаційний інструмент, прикладом чого є сторінка ФПУ у мережі Facebook.
Закликаємо профактив всеукраїнських профспілок і територіальних профоб'єднань та їх керівників підписатися на сторінку ФПУ
в Фейсбуці: https://www.facebook.com/fpsu.administration
та стати її активними співавторами.
Про це йдеться у листі Голови ФПУ Григорія Осового до керівників всеукраїнських профспілок і територіальних профоб'єднань.
Прес-центр ФПУ