Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Робоча зустріч з представниками роботодавця та профспілкового комітету комунального підприємства Очаківської міської ради «ОЧАКІВ-СЕРВІС»
17 вересня п. р. в рамках соціального діалогу з метою запобігання виникнення колективного трудового спору відбулась узгоджувальна робоча зустріч з представниками роботодавця та профспілкового комітету комунального підприємства Очаківської міської ради «ОЧАКІВ-СЕРВІС» (далі - КП ОМР «ОЧАКІВ-СЕРВІС»).
В переговорах з питань дотримання роботодавцем трудового законодавства взяли участь директор КП ОМР «ОЧАКІВ-СЕРВІС» - Іван Ткаченко, голова первинної профспілкової організації КП ОМР «ОЧАКІВ-СЕРВІС» – Сергій Андрухін, голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування - Світлана Начинова, правовий інспектор праці відділу з правової роботи Миколаївської облпрофради - Ольга Подимова, а також представники Миколаївського обласного відділення Національної служби посередництва і примирення: начальник – Оксана Євченко та головний спеціаліст – Валерія Карасьова.
За результами зустрічі сторони соціально-трудових відносин досягли певних домовленостей для врегулювання спірних питань.