Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Повідомна реєстрація угод і колективних договорів по-новому: обговорюємо зміни
З огляду на істотні зміни, передбачені новою редакцією Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), та активізацію колективно-договірних відносин напередодні кампанії з укладення нових та внесення змін до діючих колективних договорів, 10 вересня п.р. Миколаївська обласна рада профспілок провела засідання «круглого столу» на тему: «Особливості застосування норм оновленого Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».
Участь у засіданні взяли представники облпрофради та обласних галузевих профорганізацій, департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, управління Держпраці у Миколаївській області.
Учасники заходу провели робоче обговорення нововведень Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, а також виокремили моменти, що потребують додаткового роз’яснення Мінсоцполітики.