Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Чергове засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у Миколаївському міському центрі зайнятості
11 липня п.р. в Миколаївському міському центрі зайнятості выдбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, участь в якому взяла завідувач відділу з правової роботи облпрофради Надія Матвєєва.
На комісії було розглянуто бізнес-план «Надання послуг з електромонтажу» Богдана Ворощука (демобілізований учасник АТО).Богдан Ворощук обґрунтував членам комісії рентабельність своїх бізнес-ідей та презентував план для здійснення успішної підприємницької діяльності.
Члени комісії розглянули доцільність виплати на відкриття підприємницької діяльності, конкурентоспроможність бізнес-плану, перевірили всі необхідні документи та рекомендували виконуючому обов’язки директора Миколаївського МЦЗ надати вищевказаному безробітному одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Відділ з правової роботи облпрофради