Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Семінар-навчання «Фінансові питання в профспілках»
Відповідно до плану роботи обласної організації профспілки працівників держустанов 12 квітня п.р. відбувся семінар-навчання для голів та скарбників профспілкових організацій м. Миколаєва на тему «Фінансові питання в профспілках».
В роботі семінару, організованому обласною організацією профспілки працівників держустанов (голова - Таміла Бугаєнко), взяли участь: завідувач фінансового відділу-головний бухгалтер облпрофради Любов Гакаленко та завідувач відділу з правової роботи облпрофради Надія Матвєєва. Учасники семінару-навчання мали можливість дізнатися про зміни, які відбулися у Податковому кодексі, та отримати необхідні консультації з правильного використання профспілкових коштів, не порушуючи законодавство.
Учасникам семінару-навчання надані інформаційні матеріали щодо використання профспілковими організаціями коштів на культурно-масову та фізкультурно-оздоровчу роботу, які необхідно застосовувати у своїй подальшій роботі.
Відбувся активний обмін думками стосовно фінансової роботи, в результаті чого були отримані відповіді на запитання, які виникали в процесі навчання.