Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Робоча зустріч: обговорено проблеми «первинки»
4 квітня п.р. в облпрофраді відбулась робоча зустріч із головою об’єднаної профспілкової організації працівників шляхового господарства Ольгою Шмаковою. В робочій зустрічі взяли участь: заступник голови облпрофради Любов Онищенко, завідувач фінансового відділу Любов Гакаленко, завідувач відділу з правової роботи Надія Матвєєва, завідувач та фахівець відділу з соціально-економічних питань Анна Лисохмара та Марина Баришевська.
В ході робочої зустрічі було обговорено стан справ у ДП «Миколаївський облавтодор» та його філіях, у тому числі: перспективи подальшої діяльності підприємства в умовах реорганізації; питання оплати праці та заборгованості із виплати заробітної плати; перспективи оновлення колективного договору; додержання норм законодавства та положень колективного договору щодо зобов’язання роботодавця проводити атестацію робочих місць за умовами праці, створювати належні умови для діяльності профспілкової організації підприємства та перераховувати профспілкові внески; питання організаційної роботи профспілки.
Голові первинної профспілкової організації було надано ряд рекомендацій щодо першочергових дій у зв’язку із складною ситуацією на підприємстві.