Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
В центрі уваги – безпека праці
28 березня п.р. Управлінням Держпраці у Миколаївській області (далі Управління) було організовано «Круглий стіл» щодо аналізу нещасних випадків на підприємствах, в установах, організаціях області, що сталися в 2018 році та про проблемні питання при їх розслідуванні.
Окрім організаторів «Круглого столу» (заступника начальника Управління – Дениса Жовненка, головних державних інспекторів Управління – Геннадія Суліми, Миколи Бешевця) участь у ньому взяли заступник голови облпрофради Любов Онищенко, представники Управління виконавчої дирекції ФСС України в Миколаївській області: начальник відділу страхових експертів з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Ігор Черкасов, головний страховий експерт з охорони праці Віктор Передельский, заступник начальника Управління – начальник відділу профілактики страхових випадків Регіна Іщук, представники підприємств, установ, організацій, відповідальні за питання охорони праці.
Після інформації представників Управління Держпраці відбулось обговорення та внесені пропозиції щодо необхідності внесення змін в діюче законодавство з питань охорони праці, продиктованих життям (в т.ч. до Порядку розслідування нещасних випадків), подальшої співпраці влади, роботодавців та профспілок.