Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
В галузі відбулось свято весни, молодості та краси
1 березня п.р. Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення провела турнір з боулінгу серед працівниць галузі, присвячений святу весни, молодості та краси.
В турнірі, який відбувся в боулінг-клубі торговельно-розважального комплексу «Сіті-Центр» та проходив в рік 15-річчя включення боулінгу до Олімпійських видів спорту, прийняли участь 78 трудівниць з 24 підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Перед початком змагань учасниць турніру привітав виконуючий обов’язки голови Миколаївської обласної фізкультурно-спортивної організації «Україна» А.Т. Бурбан.
Змагання проходили як в командному заліку, так і в особистій першості.
Серед команд призові місця розподілились наступним чином:
- І місце зайняла команда ТОВ «Николаевдомсервис» (директор підприємства – В.Ф. Олійник, голова профкому – Л.В. Артьоменко), яка змогла повторити свій минулорічний результат;
- ІІ місце - МКП «Миколаївводоканал» (директор підприємства – Б.Л. Дуденко, голова профкому – С.О. Мельниченко);
- ІІІ місце – ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» (директор училища – Т.П. Белоусова, голова профкому – О.І. Штакіна).
В особистій першості найкращими стали:
- І місце – Лариса Артьоменко (ТОВ «Николаевдомсервис);
- ІІ місце – Інна Терещенко (ДНЗ «Вище професійне училище технологій та дизайну»;
- ІІІ місце – Лариса Кальтя (МКП «Миколаївводоканал»).
Головою облорганізації профспілки С.О. Начиновою переможцям турніру були вручені кубки, грамоти та грошові винагороди. Не залишилася без подарунка і кожна учасниця змагань.
Дві години захоплюючої гри пролетіли на одному подиху. Турнір з боулінгу став гарним завершенням трудового тижня.