Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Спартакіада працівників стоматологічних поліклінік м. Миколаєва
16 лютого п.р. у спортивному комплексі гімназії № 2 пройшли змагання серед членів профспілки та їх сімей працівників стоматологічних закладів області під керівництвом голови МФСТ «Спартак» Токаренка О.О.
Перед початком спартакіади учасників змагань привітали молодша група спортсменів – гімнастів та учасників спортивних танців.
Спершу змагалися діти з батьками «Тато, мамо, я – спортивна сім’я», а потім дорослі прийняли участь у змаганнях з шахів, шашок, настільного тенісу, дартсу та волейболу.
Перемогу у змаганнях отримали члени профспілки міської стоматологічної поліклініки (головний лікар Смельницький Є.М., голова профкому Туз А.Г), друге місце – обласна стоматологічна поліклініка (головний лікар Кобилянський А.М., голова профкому Остащенко Г.Ф.) і третє місце – стоматологічна поліклініка № 2 (головний лікар Грабчук І.С., голова профкому Пушкарьова Н. І.).
Окрім спортивних змагань було проведено конкурс газет зі спортивної тематики. Кращою спортивною газетою визнана газета міської стоматологічної поліклініки.
Всі учасники та вболівальники отримали задоволення від спортивного шоу та змагань. Переможці нагороджені Кубками та Почесними грамотами, а маленькі спортсмени – пам’ятними призами.