Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Робоча зустріч з питань колдоговірної роботи
27 грудня п.р. в облпрофраді проведено робочу зустріч щодо визначення основних завдань колдоговірної роботи у 2019 році. У зустрічі взяли участь заступник голови облпрофради Любов Онищенко, завідувач відділу з соціально-економічних питань облпрофради Анна Лисохмара та головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Інна Решетнікова.
В ході зустрічі також було узгоджено проект двостороннього листа-звернення від Миколаївського міського голови та голови облпрофради щодо своєчасності укладання нових або продовження дії чинних колективних договорів. Підписаний лист-звернення планується надрукувати у газеті «Вечерний Николаев», що вийде на початку січня.