Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
За результатами зустрічі Федерації профспілок України та Федерації роботодавців України підписано Меморандум
20 листопада п.р. у рамках соціального діалогу відбулася зустріч між представниками Федерації профспілок України та Федерації роботодавців України, на якій обговорено сучасний стан економічного розвитку та трудового потенціалу України, захисту соціально-трудових прав працівників, пропозиції щодо консолідації зусиль сторін соціального діалогу.
У ході зустрічі Сторона профспілок довела до Сторони роботодавців зміст Вимог до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України і роботодавців, ухвалених на Всеукраїнській акції протесту профспілок 17.10.2018. Підтверджено взаємні прагнення щодо необхідності прискорення темпів і якості економічного розвитку, висловлено оцінки ситуації на ринку праці України та щодо забезпечення прав працівників.
За результатами зустрічі підписано Меморандум, у якому визначено основні проблемні питання, на вирішенні яких необхідно зосередити спільні зусилля соціальних партнерів.