Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Інформованість первинок в полі зору галузевої Профспілки
З метою підвищення інформованості спілчан про роботу профспілок Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення щорічно проводить галузевий огляд-конкурс на кращий профспілковий куток, який для первинних профспілкових організацій є найдоступнішим і дієвим способом донесення інформації з максимальним охопленням членів профспілки.
Положення про проведення конкурсу та склад конкурсної комісії був затверджений президією облорганізації на її засіданні 8 жовтня поточного року.
В цьогорічному огляді-конкурсі на кращий профспілковий куток, який відбувся 27 листопада, прийняли участь 9 галузевих первинок: КП «Миколаївліфт», ТОВ «ЛІС-ЦентрС», ТОВ «ЖЕК «Забота», КП «ЖЕО м. Южноукраїнськ», КП «Первомайський міський водоканал», КП СКП «Гуртожиток», ТОВ «Ліски-М», КП ДЄЗ «Океан», ТОВ «Николаевдомсервис».
Конкурсною комісією при підведенні підсумків враховувались не тільки форма, вид, доступність викладення інформації, але і творчий підхід в оформленні профспілкового кутка та в подачі матеріалів. Всі профспілкові кутки, які приймали участь у конкурсі, відповідали цілям та завданням, поставленим президією облорганізації.
Основним показником при визначенні переможців, згідно Положення, є актуальність представленої інформації. Членами конкурсної комісії було зазначено, що інформація про Всеукраїнську акцію профспілок, яка відбулась 17 жовтня в м. Києві, та вимоги профспілок були розміщені на всіх без винятку профспілкових кутках учасників конкурсу.
За результатами огляду-конкурсу серед первинних профспілкових організацій визначились переможці:
І місце - первинні профспілкові організації КП «Первомайський міський водоканал» (голова профкому – О.П. Нечипорук) та КП «ЖЕО м. Южноукраїнськ» (голова профкому – Л.О. Фуколяк);
ІІ місце – первинні профспілкові організації КП СКП «Гуртожиток» (голова профкому – С.М. Драгомощенко) та ТОВ «ЖЕК «Забота» (голова профкому – Н.П. Стеблич);
ІІІ місце - первинна профспілкова організація ТОВ «Николаевдомсервис» (голова профкому – Л.В. Артьоменко).
Переможці огляду-конкурсу на кращий профспілковий куток будуть нагороджені згідно Положення про його проведення.