Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Засідання президії обкому профспілки працівників культури
7 листопада п.р. відбулося засідання президії обласного комітету профспілки працівників культури. Засідання відкрила голова обласного комітету профспілки Любов Назарова. В засіданні президії обкому профспілки взяла участь заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко.
Президія розглянула наступні питання:
- про підсумки Всеукраїнської акції протесту профспілок 17 жовтня 2018 року в місті Києві та участь в акції представників галузевої профорганізації;
- про хід звітно-виборних зборів в первинних профспілкових організаціях галузі, підготовку до проведення в 2019 році звітно-виборної конференції обкому профспілки працівників культури;
- про проведення передплати профспілкових видань на 2019 рік в первинних профспілкових організаціях;
- про участь у святкових заходах з нагоди професійного свята – Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та визначення кращих профспілкових активістів для нагородження;
- про організацію святкування Новорічних та Різдвяних свят для дітей працівників культури і профспілкового активу та ряд інших питань.
По всіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні постанови.