Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
В центрі уваги – питання зайнятості
6 листопада п.р. в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Практичне застосування Закону України «Про зайнятість населення» за участю спеціалістів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад. Семінар відкрили: директор Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Дмитро Дибченко та директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва.
В семінарі взяла участь та виступила заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко, яка розкрила присутнім тему «Договірне регулювання трудових відносин та зайнятості в трудових колективах». Вона продемонструвала розроблені фахівцями облпрофради буклети та методичні матеріали стосовно заявленої теми. Проінформувала про співпрацю Миколаївської облпрофради з Миколаївським регіональним центром зайнятості в рамках укладеної двосторонньої Угоди, про спільні заходи, проведені в т.ч. напередодні Дня дій за гідну працю (7 жовтня). Запропонувала, в рамках Закону України «Про соціальний діалог», укладення таких угод про співпрацю на рівні районів та міст обласного значення.