Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Здійснюємо громадський контроль за дотриманням трудового законодавства
В обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України надійшло ряд звернень від спілчан про порушення трудового законодавства відділом культури, туризму, освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Коблівської ОТГ, в.о. начальника відділу Олефіренко О.Ю.
22 серпня 2018 року головним спеціалістом відділу правової роботи Миколаївської обласної ради профспілок Подимовою О.Г. здійснено громадський контроль з питання дотримання КЗпП України та проведено консультативно – роз’яснювальну роботу з представниками адміністрації, батьків, профактиву.
На адресу відділу освіти підготовлено та направлено відповідне подання про усунення виявлених порушень.