Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Літературне об’єднання «Рефлектор» випустило нову книгу
14 квітня ц. р. обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я провела презентацію восьмої книги літературного об’єднання працівників охорони здоров’я «Рефлектор» – «Яскраві спалахи душі».
В презентації взяли участь: заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко, голова обласної профорганізації Євгенія Заяць, завідувач відділом управління охорони здоров’я облдержадміністрації Іван Дудла, члени літоб’єднання «Рефлектор» та запрошені.
Учасники презентації привітали членів літературного об’єднання з виходом нової книги та побажали творчого натхнення щодо подальшого втілення своїх задумів у прозу та поезію.
Керівник літоб’єднання Тамара Щелова представила присутнім членів «Рефлектора», які продекламували уривки своїх творів, що увійшли до нової книги. У виконанні Віталія Файди та Любові Капач пролунали авторські пісні.
Наприкінці зустрічі було продемонстровано фільм про 100-річчя профспілки працівників охорони здоров’я Миколаївщини, в якому показано створення та етапи існування літературного об’єднання «Рефлектор».