Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Навчальний семінар облпрофорганізації працівників торгівлі
2 квітня п.р. обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі провела для профспілкового активу підприємств – юридичних осіб та приватних підприємців, які стоять на обліку в організації, навчальний семінар «Перевірки – 2018 від А до Я».
У заході взяли участь перший заступник начальника управління Держпраці у Миколаївській області Скуратовська Яна Олександрівна та головний держаний інспектор зазначеного управління Козльонок Вікторія Валентинівна.
Фахівці управління Держпраці у Миколаївській області зазначили, що навчальний семінар має на меті профілактику порушень трудового законодавства України. В ході семінару були висвітлені наступні питання:
- діюча нормативно-правова база;
- які питання перевіряються інспекторами управління Держпраці;
- інспектування та особливості його проведення;
- як починається перевірка Держпраці;
- порядок оформлення результатів перевірки;
- розмір фінансових штрафів та строк давності для їх застосування;
- вимоги Держпраці до кадрового діловодства у ФОП.
На всі питання, а їх було чимало, надано кваліфіковані відповіді та роз’яснення.
Президія обласної організації профспілки торгівлі вважає, що тільки спільними зусиллями і проведенням системної роз’яснювальної роботи можна зрушити питання дотримання законодавства про працю та зайнятість в галузі.