Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Президія обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я
20 грудня п.р. під головуванням голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Євгенії Заяць відбулося підсумкове засідання президії галузевої профспілки.
На засіданні президії розглянуті наступні питання: про ситуацію в галузі охорони здоров’я та дії Профспілки, про проведення заходів до Новорічних та Різдвяних свят та інші питання порядку денного. Підведено підсумки обласної спартакіади серед членів профспілки працівників охорони здоров’я області, присвяченої пам’яті Крейтора О.А.
Також президія профорганізації затвердила план заходів обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я на 2018 рік, план проведення семінарів для профспілкового активу на 2018 рік та затвердила Положення про проведення спортивних змагань.
По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.