Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Комісія при Головному управлінні Пенсійного фонду України у Миколаївській області розглянула справи ЩОДО ЗАРАХУВАННЯ ПЕРІОДУ РОБОТИ У НЕСПРИЯТЛИВИХ УМОВАХ ПРАЦІ ДО ПІЛЬГОВОГО СТАЖУ
Питання зарахування періоду роботи у несприятливих умовах праці до пільгового стажу розглядалось на засіданні комісії з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років при Головному управлінні Пенсійного фонду України у Миколаївській області.
Участь у засіданні взяла член комісії, заступник голови Миколаївської обласної ради профспілок Онищенко Любов Миколаївна.
Учасники засідання розглянули справи шести заявників, які працювали на підприємствах, ліквідованих на даний час.
За рішенням членів комісії стаж роботи, що дає право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, повністю підтверджено трьом особам, частково - двом, одній особі, за відсутності первинних документів щодо роботи із шкідливими та важкими умовами праці, – відмовлено.