Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Увага! Провокація!
27 листопада 2017р. в МЦКМ (колишній “Жовтневий Палац”) була спроба зірвати позачергове засідання Президії ФПУ.
Невідомі особи в камуфляжі числом до 30 осіб заблокували місце проведення заходу, на якому розглядалося питання про проведення всеукраїнської акції профспілок у Києві та на місцях на підтримку профспілкових пропозицій до Державного бюджету 2018. Ця група своїми діями заблокувала місце його проведення з метою зриву роботи.
Члени Президії ФПУ вийшли до учасників групи, щоб відповісти на їх запитання та надати відповідні роз'яснення, але не зважаючи на це провокатори увірвалися до зали засідання з вимогою надати їм слово.
Президія ФПУ прийняла рішення вислухати увірвавшихся громадян, але вони не тільки відмовились виступати з будь-якими заявами, але навіть не змогли сформувати свої вимоги і мету перебування. Це свідчить про замовний характер акції, коли справжні ляльководи залишаються як завжди за лаштунками.
З прибуттям посиленого наряду поліції учасники провокації залишили залу. Наразі група МВС розпочала слідчі дії на місці події.
Прес-центр ФПУ