Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Обмінюємось профспілковим досвідом
11-12 жовтня 2017 року, в м. Херсоні, на базі Херсонської обласної організації Профспілки відбувся спільний семінар – навчання профспілкового активу Миколаївської та Херсонської обласних організацій працівників освіти і науки України.
Під час «круглого столу» обговорювались актуальні питання профспілкової діяльності: співпраця з органами влади, депутатами всіх рівнів, форми ведення соціального діалогу, робота виборних профспілкових органів в умовах децентралізації, питання внутрішньоспілкової роботи.
Учасники семінару мали можливість також познайомитись з історичними памʼятками міста Херсона, екологічно чистими зонами області (Олешківська пустеля), картинами природного ландшафту.
Миколаївський обласний комітет профспілки висловлює слова щирої вдячності за чудові умови для учасників спільного заходу голові обласної організації Профспілки Кучерявій Людмилі Володимирівні, працівникам апарату обласного комітету Профспілки та профспілковому активу Херсонської області.
Висловлюємо впевненість, що такий обмін досвідом дасть позитивні результати.
Миколаївський обласний комітет профспілки
працівників освіти і науки України