Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Засідання президії обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки
7 вересня п.р. відбулося розширене засідання президії обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки за участю голів районних, міських, первинних (ВНЗ) організацій Профспілки.
На засіданні було широко розглянуто наступні питання:
- про завдання структурних ланок Профспілки та їх виборних органів в новому 2017-2018 навчальному році;
- про підсумки оздоровлення працівників освіти та їх дітей влітку 2017 року;
- про підготовку та проведення ХІV обласної Спартакіади серед працівниківзагальноосвітніх навчальних закладів;
- про підготовку до професійного свята – Дня працівників освіти та інші.
По всіх питаннях були прийняті постанови та затверджено відповідні заходи.