Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
ПРОФСПІЛКОВЕ НАВЧАННЯ
2 лютого п.р. відбувся черговий семінар-тренінг для профспілкового активу первинної профспілкової організації ПАТ «Миколаївська ТЕЦ». До початку навчального заходу голова первинної профспілкової організації Тамара Умінська організувала зустріч з працівниками структурних підрозділів, під час якої члени профорганізації мали можливість поспілкуватися з нею та завідувачем відділу з правової роботи облпрофради Надією Матвєєвою.
Тренінгна тему: «Формування ефективних профспілкових команд. Ролі в команді» проводиться Надією Матвєєвою для профспілкових активістів не вперше і завжди проходить цікаво та корисно.
Профспілкове навчання в ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» пройшло в теплій та дружній атмосфері. Учасники тренінгу пройшли тестування, завдяки якому змогли визначити свої сильні та слабкі сторони та усвідомити свою роль в ефективній команді. На тренінгу розвивали навички формування успішної команди та побудови успішної взаємодії в ній, уміння погоджувати свої дії з іншими членами команди та уміння бачити спільну ціль та визначати конкретні кроки для її досягнення. Розвивали навички якісного спілкування в команді та при вирішенні конфліктів, а також розуміння ролі лідера в досягненні результату та підвищення мотивації до командної роботи.
Після завершення семінару одноголосно було прийнято рішення і надалі проводити аналогічні навчальні заходи та працювати над формуванням ефективної команди.