Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Захистити свої права при звільненні
24 січня п.р. обласна рада профспілок організувала для працівників апарату виконкому Миколаївської міської ради навчальний семінар на тему: «Порядок та підстави розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця за ч.1 ст. 40 КЗпП України». Тема семінару викликала зацікавленість, доказом чого стала велика кількість присутніх у залі слухачів.
У семінарі взяли участь: голова обласної організації профспілки працівників державних установ Таміла Бугаєнко та керуючий справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради Вадим Степаненко.
Завідувач відділу з правової роботи облпрофради Надія Матвєєва проінформувала учасників семінару про практичні аспекти розірвання трудових договорів за ініціативою роботодавців. Особлива увага була приділена алгоритму проведення скорочення чисельності або штату працівників та діям профспілкових виборних органів при звільненні працівників за ініціативою роботодавця.
Всі слухачі семінару мали можливість задати запитання та отримати на них кваліфіковану відповідь.