Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Новорічний турнір з боулінгу
23 грудня Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення провела Новорічний турнір з боулінгу для профактиву галузі та керівників підприємств, які входять до складу галузевої профспілки.
Змагання проходили в особистій першості.
За кубок облорганізації профспілки змагались представники 20 підприємств галузі м. Миколаєва.
В результаті наполегливої боротьби визначились переможці Новорічного турніру:
І місце зайняв Ігор Кізюн, голова профкому, заступник директора ЖКП «Бриз», який набрав 160 очок.
З результатом в 145 очок ІІ місце посів Сергій Мельниченко, голова профкому, директор технічний МКП «Миколаївводоканал».
ІІІ місце зайняла Людмила Шелудченко, голова профкому, розпорядник робіт КП «Миколаївліфт», показав результат в 126 очок.
Учасників турніру з наступаючими новорічними святами привітала голова облорганізації профспілки Світалана Начинова - всі учасники турніру отримали новорічні подарунки, а переможець турніру ще і кубок облорганізації профспілки.