Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Чергове засідання президії обласної ради профспілки працівників соціальної сфери
23 грудня 2016 р. відбулося чергове засідання президії обласної ради профспілки працівників соціальної сфери, на якому розглянуто матеріали ІІІ пленуму обласної ради профспілки, підведено підсумки обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію, визначено участь у Всеукраїнському галузевому конкурсі «Краща первинна профспілкова організація щодо здійснення громадського контролю за станом охорони праці» та затверджено план роботи обласної профспілки на І півріччя 2017 р. та інше.
Після обговорення з усіх питань прийняті відповідні постанови.