Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Підвищення ролі правової освіти у подальшій розбудові України як правової держави
У рамках Міжнародного дня прав людини (10 грудня) в Миколаївському ліцеї сфери послуг був організований тиждень права, під час якого проведено різноманітні заходи з метою підвищення ролі правової освіти у подальшій розбудові України як правової держави.
Одним із заходів був тренінг «Практичні аспекти укладання трудового договору», проведений 7 грудня п.р. завідувачем відділу з правової роботи облпрофради Надією Матвєєвою. Фахівець розповіла учням випускних груп про роботу для неповнолітніх, про права та обов’язки роботодавців, про працевлаштування, звернула увагу на ведення трудових книжок і укладання трудових договорів. Учні дізналися про профспілку, як громадську організацію та мету її діяльності. Інформація дуже корисна, подана доступно в ігровій формі, що сподобалося молоді.
Дякуємо Матвєєвій Надії Євгенівні за співпрацю!
Голова первинної профспілкової організації
Миколаївського ліцею сфери послуг
Краюшкіна Н.І.