Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Урочисте зібрання міської організації профспілки працівників АПК
З нагоди ювілею - 30-річчя створення Миколаївської міської організації профспілки працівників АПК харчової, переробної та хлібопекарської промисловості міська організація профспілки провела урочисте зібрання профактиву галузі.
З вітальним словом виступила та проінформувала актив про вплив профспілок на соціально-економічну політику держави заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко. В урочистій обстановці міській організації профспілки з нагоди ювілею було вручено Почесну грамоту обласної ради профспілок.
Голова міської профорганізації Ольга Задорожна вручила нагрудний знак ФПУ «Профспілкова відзнака» голові первинної профспілкової організації Філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Миколаївський портовий елеватор» Сергію Муцу, яким він нагороджений за активну і плідну роботу в профспілці.
Напередодні Новорічних та Різдвяних свят учасників зібрання прийшли привітати артисти Миколаївської обласної філармонії.
Обласна рада профспілок щиро вітає міську організацію профспілки працівників агропромислового комплексу харчової, переробної та хлібопекарської промисловості з нагоди ювілею
та бажає успіхів у роботі по захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки!