Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Турнір з настільного тенісу – гарне завершення спортивного року в галузі
16 грудня Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення завершила спортивний рік проведенням турніру з настільного тенісу.
В турнірі, який за доброю традицією відбувся в тенісному залі дитячо-юнацької школи паралімпійського резерву, взяли участь 8 первинних профспілкових організацій, які входять до складу обласної галузевої профспілки: КП «Миколаївводоканал», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», КП «Миколаївліфт», КП «Миколаївелектротранс», ЖКП «Бриз», ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», Миколаївська облорганізація УТОГ та команда обкому профспілки.
Змагання з настільного тенісу проводились як в командному заліку, так і в особистій першості.
Команди колективів ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» (директор підприємства – М.Ю. Логвінов, голова профкому – Т.І. Кривошея) та КП «Миколаївводоканал» (директор підприємства – Б.Л. Дуденко, голова профкому – С.О. Мельниченко) продовжують утримувати своє лідерство, занявши І та ІІ призові місця відповідно. А ІІІ місце в наполегливій боротьбі вперше зайняла команда колективу КП «Миколаївелектротранс» (директор підприємства – Д.В. Лісовський, голова профкому – Є.В. Жура).
В особистій першості призові місця розподілились наступним чином:
І місце - Олег Данилов (ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»), який є переможцем усіх восьми турнірів з настільного тенісу;
ІІ місце – Сергій Маліновський (КП «Миколаївводоканал»);
ІІІ місце – Дмитро Гадомич (ОКП «Миколаївоблтеплоенерго).
Переможцям та призерам турніру головою облорганізації профспілки Світланою Начиновою були вручені кубки, грамоти та грошові винагороди.