Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Президія Миколаївської облпрофради
16 грудня п.р. відбулося планове засідання Президії облпрофради.
Перед початком роботи Президії начальник відділення НСПП в Миколаївській області Оксана Євченко доповіла присутнім, що комісією відділення Національної служби посередництва і примирення (НСПП) в Миколаївській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Миколаївської обласної ради профспілок на територіальному рівні. Голові облпрофради Юрію Толмачову урочисто вручено Свідоцтво про відповідність Миколаївської обласної ради профспілок критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. Свідоцтва про відповідність критеріям репрезентативності також були вручені обласним організаціям профспілки працівників соціальної сфери, суднобудування та охорони здоров’я.
По першому питанню порядку денного Президії облпрофради «Про дотримання законодавства з питань укладання та розірвання трудового договору» доповіла Надія Матвєєва – завідувач відділу з правової роботи облпрофради.
З інформацією про підсумки навчання профспілкових кадрів і активу в 2015-2016 навчальному році та завдання щодо організації навчання у 2016-2017 навчальному році виступила Наталія Євстаф’єва – завідувач відділу з організаційних питань облпрофради.
Також було затверджено план основних заходів Миколаївської обласної ради профспілок на 2017 рік.
Голова облпрофради Юрій Толмачов вручив Почесні грамоти та Подяки ФПУ за кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року.
Наприкінці засідання голова облпрофради Юрій Толмачов підвів підсумки роботи облпрофради за 2016 рік, висловив подяку членам Президії облпрофради за плідну роботу та привітав з наступаючими Новорічними і Різдвяними святами.