Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Навчання профспілкового активу
Миколаївська обласна профспілка працівників соціальної сфери 15 грудня провела навчання профспілкового активу галузі з актуальних питань профспілкової діяльності.
У роботі семінару взяла участь заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко, яка проінформувала спілчан про дії та вплив профспілок на соціально-економічну політику держави.
Питання реєстрації застрахованих осіб на Web-порталі Пенсійного фонду України висвітлила головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в Заводському р-ні м.Миколаєва Світлана Щербакова.
На практичній частині семінару були розглянуті питання ведення бухгалтерського обліку і звітності в первинних профспілкових організаціях, оподаткування профспілкових виплат та порядок внесення змін в Єдиний державний реєстр юридичних осіб (голова профспілки Ольга Василюк, головний бухгалтер Валентина Максішко).