Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Агітаційний відеоролик до Всеукраїнської акції профспілок 8 грудня 2016 року
Шановні керівники профспілкових організацій та профоб`єднань, пропонуємо вашій увазі інформаційний ролик про Всеукраїнську акцію, призначену на 8 грудня.
Просимо вас розповсюдити даний матеріал серед профспілчан.
«Демократія починається з 15 доларів за годину» – казав Генрі Форд, про заробітну плату працівників. Зараз в Україні не всі мають навіть 15 гривень. Всім відомо, заможна працююча людина – фундамент стабільної економіки, та активатор внутрішнього ринку споживання. Соціально захищена людина - основа добробуту і злагоди у суспільстві. Економія на власних громадянах – шлях до зубожіння держави, бо саме люди є найціннішим багатством країни.
Місія профспілок – захист працюючих українців. Солідарність профспілчан – запорука успіху.
Дивись. Думай. Приєднуйся!