Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Семінар з охорони праці
25 листопада технічний інспектор праці обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Пшеничний М.І. взяв участь у семінарі «Про дотримання вимог нормативно правових актів з охорони праці» для фахівців з охорони праці будинків-інтернатів та територіальних центрів соціального обслуговування.
В роботі семінару взяли участь Калінська Н.В, начальник управління департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Пшеничний М.І., технічний інспектор праці обласної профспілки; Передельський В.М., головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Миколаївській області; Артеменко Л.А, головний державний інспектор з охорони праці управління Держпраці у Миколаївській області; Новицький О.М., завідувач навчально-тренувального відділу Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Під час семінару були розглянуті питання: щодо нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища; запобігання виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій; системи управління охороною праці; надання домедичної допомоги тощо. Учасникам булинадані фахові відповіді, які виникають в їх практичній діяльності.